0
×
 • 35 نفر این مطلب را یادگرفته اند
 • 5.5 دقیقه آموزش
 • فهرست عناوین رایگان
 • ایجاد یک حساب جدید در لینکدین Linkedin

  ۲۲ مرداد ۱۳۹۸

  در این آموزش قراره نحوه ساختن یک حساب کاربری در لینکدین رو یاد بگیریم. قبل از هر مرحله ای باید اول وارد سایت لینکدین بشیم و روی گزینه ثبت نام کلیک کنیم. برای این کار وارد لینک www.Linkedin.com میشیم و روی گزینه Sign Up کلیک می کنیم. در فیلد first name ما نام خودمونو وارد […]

  در این آموزش قراره نحوه ساختن یک حساب کاربری در لینکدین رو یاد بگیریم. قبل از هر مرحله ای باید اول وارد سایت لینکدین بشیم و روی گزینه ثبت نام کلیک کنیم. برای این کار وارد لینک www.Linkedin.com میشیم و روی گزینه Sign Up کلیک می کنیم.

  در فیلد first name ما نام خودمونو وارد میکنیم. فیلد بعدی هم نام خانوادگی خودمون رو وارد میکنیم. فیلد بعد برای ایمیل هست و در نهایت فیلد پسورد یا رمز عبور رو داریم که باید ایمن باشه، شما با وارد کردن حروف و عدد و کاراکتر هایی بیش از ۱۰ مورد میتونید یک رمز ایمن داشته باشید.

  بعد از وارد کردن و پر کردن همه این موارد روی گزینه Join Now کلیک میکنیم. در صفحه بعد لینکدین یه سری اطلاعات اضافی راجب ما میخواد که باید اون ها رو پر کنیم.

  شما در این فیلد ها باید کشور خودتون رو انتخاب کنید و در مرحله بعد Zip Code. برای رفتن به مرحله بعد روی گزینه Next کلیک میکنیم.

  توی این صفحه اول از شما میپرسه که دانش آموزش هستید یا نه که انتخاب اون وابسته به خودتونه. فیلد بعد هم باید شغل خودتون رو بنویسید که اگه از قبل در سیستم لینکدین وجود داشته باشه توی گزینه های حدس اون میتونید شغل خودتون رو انتخاب کنید. فیلد بعد مکان پر کردن نام شرکت یا همون کمپانی هست که شما میتونید نام شرکت خودتون رو بنویسید. فیلد بعد در مورد صنعت یا همون Industry هست که فیلد کاری خودتون هست نه شرکتتون. بعد از پر کردن تمامی این موارد برای رفتن به مرحله آخر روی گزینه Next کلیک کنید.

  در این صفحه لینکدین از شما میپرسه که شما بیشتر به چه موضوعاتی علاقه مند هستید تا پروفایل تون رو وابسته به اون شخصی سازی کنه. توی این صفحه گزینه های مختلفی وجود داره. پیدا کردن شغل، به روز بودن در مورد حرفه ای که انتخاب کرده اید، در تماس بودن با مخاطبین خودتون و گزینه آخر هم بیانگر این هست که هنوز مطمئن نیستید.

  ستار محمودی

  ستار محمودی

  پاسخی بگذارید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *